AOA (un acronim pentru Ace of Angels -coreeană: 에이 오에이 -) este o trupă de fete și un grup idol din Coreea de Sud produs de FNC Entertainment.
 
AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 ~A-Prince.~

In jos 
AutorMesaj
Himi
Temptation
Temptation
avatar

Mesaje : 421
Data de inscriere : 10/08/2012
Varsta : 22
Localizare Localizare : Cinderella's World.

MesajSubiect: ~A-Prince.~   Mar Dec 25, 2012 3:17 am

A-Prince.


Members profile.

1. Sung Won.

Stage name: Sung Won (성원)
Real name: Sung Chang Yong
Birth date: April 5, 1989
Position: Leader, Vocalist
Height: 178cm
Blood type: O

2. Tae Hyuk.

Stage name: Taehyuk (태혁)
Real name: Kwak Tae Hyuk
Birth date: March 15th, 1991
Position: Vocalist, Choreographer
Height: 178cm
Blood type: A

3. Min Hyuk.

Stage name: Min Hyuk (민혁) / Daon (다온)
Real name: Kim Min Hyuk
Birth date: April 15, 1992
Position: Vocalist
Height: 178cm
Blood type: A

4. Seung Jun.

Stage name: Seung Jun (승준)
Real name: Birth date: May 21, 1994
Position: Sub-vocalist
Height: 181cm
Blood type: B

5. Si Yoon.

Stage name: Si Yoon (시윤)
Birth date: December 30, 1995
Position: Sub-vocalist, Maknae
Height: 180cm
Blood type: O

MV-uri.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
 
~A-Prince.~
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: South Korea :: K-pop-
Mergi direct la: