AOA (un acronim pentru Ace of Angels -coreeană: 에이 오에이 -) este o trupă de fete și un grup idol din Coreea de Sud produs de FNC Entertainment.

AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

AOA Says Its Members are Too Close

In jos 
AutorMesaj
Sweet_IU
Admin AOA
Admin AOA

Data de inscriere : 10/08/2012
Varsta : 20
Localizare Localizare : Behind ur back !

MesajSubiect: AOA Says Its Members are Too Close   Vin Aug 10, 2012 6:12 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
In an interview with the press held after the performances, the AOA members said, “The members all try to understand each other. The problem is that they’re too kind.”

Member Jimin said, “We’ve lived together for a year, but we’ve never gotten in a fight. We all understand and like each other.”

The youngest member Chanmi said, “I was worried because I’ve never lived in a home like this, but the other members are all so kind we’ve never caused any trouble. We’ll continue to be on good terms with each other.”

Member Yuna said that the secret behind their teamwork was cooking and added, “Whenever we have the time Choa unni (big sister) cooks and everyone enjoys eating her food.”

A rep from FNC Entertainment said, “AOA is an eight member girl group that holds the seven angels Seolhyun, Choa, Hyejeong, Chanmi, Yuna, Mina and Jimin, and the half angel Youkyoung. They can both dance and play in a band, so we expect them to bring something new to K-Pop.”

Photo credit: Kim Byung Kwan
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Yunni ♥
Admin AOA
Admin AOA

Data de inscriere : 10/08/2012
Varsta : 20
Localizare Localizare : Dream Land.

MesajSubiect: Re: AOA Says Its Members are Too Close   Joi Aug 16, 2012 12:06 pm

Traducerea articolului de sus :

Intr-unul dintre interviurile tinute dupa spectacole , membrele AOA au spus, “ Incercam sa ne intelegem una pe alta. Problema este ca suntem prea asemanatoare.”

Jimin: “ Am locuit impreuna pentru un an, dar noi nu ne-am certat niciodata. Ne intelegem si ne placem reciproc.”

Chanmi(cea mai mica membra): “Am fost speriata pentru ca nu am mai locuit niciodata intr-o astfel de casa, dar celelalte membre sunt prietenoase asa ca noi nu am cauzat niciodata probleme. O sa continuam sa ne purtam frumos una cu alta.”

Yuna a spus ca secretul din spatele muncii de echipa a fost gatitul si a adaugat, “ Oricand avem timp Choa unnie( sora mai mare) gateste si toata lumea savureaza mancarea ei.”

Un reprezentant de la FNC Entertaiment a spus: “ AOA este un grup format din 8 membre: sapte ingeri Seolhyun , Choa, Hyejeong, Chanmi, Yuna, Mina, Jimin, si o jumatate de inger Youkyoung. Ele pot dansa dar si canta intr-o trupa, asa ca ne asteptam de la ele sa aduca ceva nou in K-Pop.”
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://aoa-romania.forumgratuit.ro

AOA Says Its Members are Too Close
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: About AOA :: Totul despre AOA :: News-
Mergi direct la: