Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


AOA (un acronim pentru Ace of Angels -coreeană: 에이 오에이 -) este o trupă de fete și un grup idol din Coreea de Sud produs de FNC Entertainment.
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA?

In jos 
3 participanți

Care este membra ta preferată din AoA?
Jimin
Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA? Vote_lcap23%Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA? Vote_rcap
 23% [ 3 ]
Seolhyun
Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA? Vote_lcap0%Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Choa
Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA? Vote_lcap0%Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Hyejeong
Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA? Vote_lcap15%Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA? Vote_rcap
 15% [ 2 ]
Chanmi
Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA? Vote_lcap0%Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Yuna
Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA? Vote_lcap8%Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA? Vote_rcap
 8% [ 1 ]
Mina
Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA? Vote_lcap23%Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA? Vote_rcap
 23% [ 3 ]
Younyung
Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA? Vote_lcap31%Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA? Vote_rcap
 31% [ 4 ]
Total voturi : 13
 

AutorMesaj
Sweet_IU
Admin AOA
Admin AOA
Sweet_IU


Mesaje : 123
Data de inscriere : 10/08/2012
Varsta : 25
Localizare Localizare : Behind ur back !

Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA? Empty
MesajSubiect: Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA?   Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA? EmptySam Aug 11, 2012 6:28 am

Alegeţi care este membra voastră preferată. Like a Star @ heaven
Sus In jos
AOA
Moderator AOA
Moderator AOA
AOA


Mesaje : 443
Data de inscriere : 18/08/2012
Varsta : 28
Localizare Localizare : Seoul

Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA? Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA?   Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA? EmptySam Aug 18, 2012 11:50 am

Mina e favorita mea I love you
Sus In jos
http://zonavip.4ulike.com/
Sweet_IU
Admin AOA
Admin AOA
Sweet_IU


Mesaje : 123
Data de inscriere : 10/08/2012
Varsta : 25
Localizare Localizare : Behind ur back !

Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA? Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA?   Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA? EmptySam Aug 25, 2012 8:16 am

Nu-i place nimanui de Seolhyun? As fi votat si pentru ea, dar nu pot...
Sus In jos
Yumi
Elvis
Elvis
Yumi


Mesaje : 13
Data de inscriere : 31/08/2012
Varsta : 26
Localizare Localizare : Curtea de Arges

Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA? Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA?   Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA? EmptyVin Aug 31, 2012 3:56 am

Younyung
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA? Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA?   Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA? Empty

Sus In jos
 
Sondaj: Care este membra ta preferată din AoA?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: About AOA :: Totul despre AOA :: Membre-
Mergi direct la: