Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


AOA (un acronim pentru Ace of Angels -coreeană: 에이 오에이 -) este o trupă de fete și un grup idol din Coreea de Sud produs de FNC Entertainment.
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Regele Modei ( Fashion King )

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Sweet_IU
Admin AOA
Admin AOA
Sweet_IU


Mesaje : 123
Data de inscriere : 10/08/2012
Varsta : 25
Localizare Localizare : Behind ur back !

Regele Modei ( Fashion King ) Empty
MesajSubiect: Regele Modei ( Fashion King )   Regele Modei ( Fashion King ) EmptyMar Aug 14, 2012 3:54 am

Regele Modei ( Fashion King ) Fashion-King-6
Regele Modei ( Fashion King ) Fashion-ep16-3
Lee Ga-Young este o fata orfană, crescută de milă. Ea locuieste la atelierul la care munceşte. Într-o seară, fiica patroanei dă o petrecere, atelierul ia foc de la o ţigară şi Lee este acuzată de incendiu şi alungată pe străzi. Cea care o crescuse şi acum o alungase, îşi însuşise bunurile părinţilor lui Lee Ga-Young în momentul în care aceştia muriseră. Lee Ga-Young aplicase la o şcoală de design din SUA. Fosta „protectoare” îi ascunsese răspunsul favorabil, mai mult răspunsese în locul ei cum că ar renunţa.
Fata găseşte muncă şi adăpost la un atelier de la marignea oraşului. Demonstrând că ştie foarte bine meserie, ea îl ajută pe proprietarul atelierului Kang Young-Gul, să îşi plăteacă o datorie importantă. După ce îl ajută, patronul o răsplăteşte împruumutându-i bani pentru biletul de avion până la New York. Fata pleacă, ajunge şi aşteaptă o noape pe treptele şcolii. Dimineaţa află că nu mai figura pe liste, se întâlneşte cu fata fostei patroane şi protectoare care îi spune că ea se află acolo deoarece cineva renunţase, iar Lee Ga îşi dă seamna că se întâmplaseră nişte lucruri murdare.
Cititind în ziar că cel care va sponsoriza Şcoala de Desing este fiul unei doamne, un cunoscut de la fostul atelier de la care fusese alungată, merge la el pentru a-i cere să o ajute în rezolvarea chestiunii cu înscrierea. Acesta îi oferă nişte bani să plece. Ea se înfurie şi îl ceartă. Apoi pleacă să îşi caute gazdă.
Kang Young-Gul se încurcă cu iubita unui om puternic, acesta îl urmăreşte pentru a-l omorâ şi el nu poate face altceva decât să fugă pe un vas de pescuit. Acolo are parte de o serie de întâmplări, îşi dă ceasul valoros pentru a nu fi aruncat în mare şi le promite tuturor câte un ceas dacă va ajunge în America. Jae Hyuk ajunge până la urmă la New York şi o cautăpe Lee Ga la Şcoala de Desing, însă din cauza încurcăturii nu o găseşte.
Totul se desfăşoară într-un ritm alert şi timpul nu stă în loc pentru nimeni. Ce se va întâmpla cu Lee Ga? Norocul o va părăsi ori îi va însoţi paşii?
Sus In jos
Yunni ♥
Admin AOA
Admin AOA
Yunni ♥


Mesaje : 576
Data de inscriere : 10/08/2012
Varsta : 25
Localizare Localizare : Dream Land.

Regele Modei ( Fashion King ) Empty
MesajSubiect: Re: Regele Modei ( Fashion King )   Regele Modei ( Fashion King ) EmptyMar Aug 14, 2012 5:48 am

Cât mă bucur că ai postat acest topic. Urmăresc zilnic pe Euforia Fashion King. Ador această kdramă. Sunt foarte curioasă cum se va termina.
Sus In jos
https://aoa-romania.forumgratuit.ro
Sweet_IU
Admin AOA
Admin AOA
Sweet_IU


Mesaje : 123
Data de inscriere : 10/08/2012
Varsta : 25
Localizare Localizare : Behind ur back !

Regele Modei ( Fashion King ) Empty
MesajSubiect: Re: Regele Modei ( Fashion King )   Regele Modei ( Fashion King ) EmptyMier Aug 15, 2012 6:43 am

Eu stiu, dar nu spun! Muhahaaaa! Oricum, e putin sangeros, dar fericit. Nu spun mai mult!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Regele Modei ( Fashion King ) Empty
MesajSubiect: Re: Regele Modei ( Fashion King )   Regele Modei ( Fashion King ) Empty

Sus In jos
 
Regele Modei ( Fashion King )
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: South Korea :: K-dramas-
Mergi direct la: