Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


AOA (un acronim pentru Ace of Angels -coreeană: 에이 오에이 -) este o trupă de fete și un grup idol din Coreea de Sud produs de FNC Entertainment.
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Plangeri pentru forum

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
AOA
Moderator AOA
Moderator AOA
AOA


Mesaje : 443
Data de inscriere : 18/08/2012
Varsta : 28
Localizare Localizare : Seoul

Plangeri pentru forum Empty
MesajSubiect: Plangeri pentru forum   Plangeri pentru forum EmptyMar Aug 21, 2012 2:49 am

ca orice membru al unui forum as putea sa ma plang pentru o activitate scazuta , ierarhizare proasta si altele
sper ca nu va suparati pe mine , dar in ritmul asta nu o sa ai nici membrii si nici activitate. Un membru se alatura unui forum daca este activ si are un numar de membrii
Sus In jos
http://zonavip.4ulike.com/
Sweet_IU
Admin AOA
Admin AOA
Sweet_IU


Mesaje : 123
Data de inscriere : 10/08/2012
Varsta : 25
Localizare Localizare : Behind ur back !

Plangeri pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Plangeri pentru forum   Plangeri pentru forum EmptyMier Aug 22, 2012 1:35 am

De acum incolo, te rog sa ceri permisiune inainte de a creea un topic. Te rog sa fii tu mai activa inainte de a le spune celorlalti sa fie activi.
Sus In jos
AOA
Moderator AOA
Moderator AOA
AOA


Mesaje : 443
Data de inscriere : 18/08/2012
Varsta : 28
Localizare Localizare : Seoul

Plangeri pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Plangeri pentru forum   Plangeri pentru forum EmptyMier Aug 22, 2012 3:16 am

eu una sunt activa dupa cum vezi , cat despre topicuri....sa imi cer voie pentru a creea unul nou¿mi se pare o prostie
Sus In jos
http://zonavip.4ulike.com/
Sweet_IU
Admin AOA
Admin AOA
Sweet_IU


Mesaje : 123
Data de inscriere : 10/08/2012
Varsta : 25
Localizare Localizare : Behind ur back !

Plangeri pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Plangeri pentru forum   Plangeri pentru forum EmptySam Aug 25, 2012 8:06 am

Fie ca ti se pare o prostie sau nu, astea sunt regulile. Sunt forumuri unde regulile sunt mult mai dure. Daca nu respecti regula asta, la fiecare 2 topicuri create fara permisunea unui membru al staffului( ca sa nu mai zic ca ar trebui sa fie perimisunea unuia din administratori, dar nu mai zic nimic, e bine si asa) vei primi o avertizare. La 3-4 averitzari, u are banned. Arasseo? ( Nu vreau sa fiu rea sau altceva de genul asta, dar intelege ca nu suntem aici de capul nostru, nici macar noi, administratorii... Very Happy )
Sus In jos
AOA
Moderator AOA
Moderator AOA
AOA


Mesaje : 443
Data de inscriere : 18/08/2012
Varsta : 28
Localizare Localizare : Seoul

Plangeri pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Plangeri pentru forum   Plangeri pentru forum EmptySam Aug 25, 2012 9:39 am

Spre uimirea ta si eu fac parte din staff , ca si moderator . Hai sa nu ne certam ca pana la urma suntem colege
Sus In jos
http://zonavip.4ulike.com/
Andrea
Designer
Designer
Andrea


Mesaje : 29
Data de inscriere : 01/09/2012
Varsta : 32
Localizare Localizare : Piatra Neamt/Bucuresti

Plangeri pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Plangeri pentru forum   Plangeri pentru forum EmptySam Sept 01, 2012 11:08 am

1. Ca un forum să fie activ trebuie să aibă membri.
2. O trupă abia debutată are nevoie de tmp pentru a deveni cunoscută și a acumula fani.
3. Respectul între membri e cel mai important.
4. Dacă nu ai cere premisiunea de a crea un topic ar fi o dezordine totală.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Plangeri pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Plangeri pentru forum   Plangeri pentru forum Empty

Sus In jos
 
Plangeri pentru forum
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» pentru forum
» Propuneri pentru forum
» un emoticon pentru persoana de mai sus
» Alte forum-uri
» J-Rock-95 (forum despre J-rock)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Administration :: Întrebări, reclamaţii, probleme, nelamuriri-
Mergi direct la: