Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


AOA (un acronim pentru Ace of Angels -coreeană: 에이 오에이 -) este o trupă de fete și un grup idol din Coreea de Sud produs de FNC Entertainment.
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 FT ISLAND (Five Treasure Island)

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Sweet_IU
Admin AOA
Admin AOA
Sweet_IU


Mesaje : 123
Data de inscriere : 10/08/2012
Varsta : 25
Localizare Localizare : Behind ur back !

FT ISLAND (Five Treasure Island) Empty
MesajSubiect: FT ISLAND (Five Treasure Island)   FT ISLAND (Five Treasure Island) EmptySam Aug 11, 2012 5:53 am

FT ISLAND (Five Treasure Island) Ftisland_3

FT Island (coreeană : 에프티 아일랜드), Five Treasure Island sau FTI, este o formaţie sud coreeană din 5 membri. Numele FT Island vine de la Five Treasure Island, semnificând că fiecare din cei cinci membri este o comoară. Albumul lor de debut intitulat "Cheerful Sensibility" a fost cel de-al 6-lea cel mai bine vândut album in 2007. Melodia de debut, 'Lovesick', a persistat în topurile coreene timp de 8 săptămâni consecutive. Fanclubul oficial se numeşte "Primadonna", iar culoarea oficială este galben deschis; steguleţele pe care fanii le poartă cu ei sunt cunoscute sub numele de "pentasticks".

Sus In jos
Andrea
Designer
Designer
Andrea


Mesaje : 29
Data de inscriere : 01/09/2012
Varsta : 32
Localizare Localizare : Piatra Neamt/Bucuresti

FT ISLAND (Five Treasure Island) Empty
MesajSubiect: Re: FT ISLAND (Five Treasure Island)   FT ISLAND (Five Treasure Island) EmptyDum Sept 02, 2012 2:44 am

Prima trupă pe care am ascultat, cu toate că îi știu încă de la debut xD. They my favorite band!
Sus In jos
Alee's
Elvis
Elvis
Alee's


Mesaje : 72
Data de inscriere : 18/08/2012
Varsta : 30
Localizare Localizare : Botosani

FT ISLAND (Five Treasure Island) Empty
MesajSubiect: Re: FT ISLAND (Five Treasure Island)   FT ISLAND (Five Treasure Island) EmptyJoi Ian 03, 2013 4:48 pm

superba trupa Cool imi place la nebunie Arrow
Sus In jos
AOA
Moderator AOA
Moderator AOA
AOA


Mesaje : 443
Data de inscriere : 18/08/2012
Varsta : 28
Localizare Localizare : Seoul

FT ISLAND (Five Treasure Island) Empty
MesajSubiect: Re: FT ISLAND (Five Treasure Island)   FT ISLAND (Five Treasure Island) EmptySam Ian 26, 2013 2:18 pm

o trupa superba Cool si piesele lor la fel
Sus In jos
http://zonavip.4ulike.com/
Continut sponsorizat





FT ISLAND (Five Treasure Island) Empty
MesajSubiect: Re: FT ISLAND (Five Treasure Island)   FT ISLAND (Five Treasure Island) Empty

Sus In jos
 
FT ISLAND (Five Treasure Island)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: South Korea :: K-pop-
Mergi direct la: